به نام خدا

شرکت تولیدی صنعتی فولادشید به همت جمعی از مهندسین و با همکاری برخی از دانشگاههای سطح استان ، در سال 1379 در راستای خودکفایی در صنعت خودروسازی کشور آغاز به کار نمود. این شرکت در سال 1383 با مسئولیت محدود،به شمارة 1917 در سازمان اسناد و املاک کشور، ثبت گردید. فولاد شید در سال 1385 موفق به دریافت پروانة بهره برداری به شمارة 104/13878/1323121 از وزارت صنایع و معادن ایران گردید.

شرکت فولاد شید با کادری توانمند و بهره مندی از تجربة 25 سالة متخصصین در زمینة ساخت قطعات بدنه و اکسل خودروهای پژو پارس ، سمند ، پراید ، تیبا و ال 90 توانسته است 3 نشان از جشنواره برترین های صنعت خودروسازی و نشان استاندارد جهانی ISO TS16949  در مدیریت کنترل کیفیت را به دست آورد.

شرکت فولاد شید علاوه بر همکاری با شرکت های خودروساز داخلی (ایران خودرو و سایپا)، توانسته است صادرات به کشورهای سوریه و عراق و بلاروس را به عنوان افتخاری دیگر، در کارنامة خود به ثبت رساند.

فولادشید ، توانسته است جهت پیش برد اهداف خود، با ساخت مجموعه ای شامل 2 فاز، در شهرک صنعتی نجف آباد (پلیس راه)، فاز اول را در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع و فاز دوم را در مساحتی بالغ بر 15000 متر مربع، به بهره برداری برساند.

 

 

امکانات شرکت تولیدی صنعتی فولاد شید در یک نگاه:
-    نرم افزارهای مختلف از جمله  Mechanical Dekstup،   CAD 2000 و سیستم شبکه اطلاع رسانی و آمارودیگر نرم افزارهای معمول
-    ماشین های ابزار دقیق NC، CNC و معمولی تراش ، صفحه تراش ، اسپارک و کلیه لوازم قالبسازی
-    دستگاههای اتوماتیک رول بر تا 15 تن
-    دستگاههای برش تا ضخامت 8 میلی متر
-    پرسهای هیدرولیک از 25 تن تا 1000 تن
-    پرسهای ضربه ای C فرم
-    پرسهای دروازه ای از 40تن تا 320تن
-    جوشکاری به روشهای CO2 ، پرس جوش ونقطه جوش با ظرفیت های مختلف
-    رنگ جدید با امکانات شستشو و فسفاته و ربات پاشش رنگ و سیلر زن
-    ربات های جوشکار و نقطه جوش
-    امکانات آزمایشگاهی شامل تست سالت اسپری ، ترک یابی ، تست جوش،کشش،سختی سنج، وسایل اندازه گیری دقیق ،ابزار کالیبراسیون و انواع تست نشتی.

 

 

شرکت تولیدی‌صنعتی فولادشید، با شعار «کیفیت ، فن آوری و نوآوری»، جذب و هدایت و رضایت‌مندی مشتری را هدف اصلی خود قرار داده است

 

 

اهداف  شرکت تولیدی صنعتی فولاد شید:
-بهبود کیفیت و ایجاد فرهنگ نظام کیفیت
- افزایش رضایت مشتری
- کاهش زمان تولید
-جلوگیری از ضایعات
-استفاده بهینه از نیروی انسانی مجرب
- ارتباط مستمر با منابع علمی و استفاده به روز از دستاوردهای تکنیکی